Bild från Café Sött och SaltBryggan ser bra inbjudande ut på pensionat stensvik. Här kan man ligga o njuta om man hyr ett av våra fina rum. Passa på att boka nu
Boking on line på www.sottosalt.se
Bild från Café Sött och SaltHelg igen. Öppnar upp 10.00 som vanligt i morgon. Madeleine sköter köket och jag har bokning på pensionat stensvik. Obs!! Från 6 juni öppnar vi upp varje dag. Varmt välkomna..
Bild från Café Sött och SaltMissa inte att boka rum på pensionat stensvik över weekend eller er semester. Foto taget från balkongen mot rum styvbord med vidunderlig havsutsikt. Boka boking on line på www.sottosalt.se. varmt välkomna!
Bild från Café Sött och SaltDet är vi peter & helena som driver cafe sött & salt samt pensionat stensvik. Vi närmar oss högsäsong och snart är all personal på plats. Varmt välkomna till oss i kristianopel med omnejd..
Bild från Café Sött och SaltNäsa evenemang är kustmaran nu på lördag 29 juni. Olika distanser som man kan anmäla sig till på plats. Även försäljning i hamnen. Cafe sött & salt öppet 9-20
Bild från Café Sött och SaltNu är kustmaran över och det har varit kö på både cafeet och på pensionat stensvik där det avslutades med grillbuffe. Vill tacka alla i team blekinge för den härliga stämningen i byn.
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden