Bild från Kvarnen Kornhult1 maj öppnar vi igen till en ny och spännande säsong. Vi har olika på menyen för helgen och som x-tra har vi. 2 maj kl 13 och 3 maj kl 13 och 18 också mot bokning Dansk Flæskesteg och Sparris Panacotta till förrätt för 230:-.
Irländska kvällen med Tull
Bild från Arkösunds Livs & KompassenFestlig invigning på 19-årsdagen med kompisgänget. Grattis Hampus på stora dagen önskar Lasse & Ingela med personal på Pub Kompassen i Arkösund.
Bild från Perrongen Restaurang & SportbarHjärtligt välkomna till vår torsdagspub imorgon 14-02, då vi har fina priser i baren samt stämnings höjande musik.
från 22-00 kör vi även Happy Hours vilket innefattar 50% i baren på öl/cider på fat, drinkar samt rött och vitt vin.
Varför inte gotta till
Bild från Restaurang KoiVinn en lunch tillsammans med en vän på KOIs nya lunch grillbuffé!
Allt du behöver göra för att delta i tävlingen är att gilla KOI Karlstads facebooksida och dela denna bild.
Lycka till!
(Vinnaren meddelas via privat meddelande måndagen den 23 Februari
Bild från Restaurang KoiMåndagen 2/2 så har vi premiär för vår nya lunch grillbuffé där du själv väljer vad kocken ska grilla till dig! självklart så ingår fortfarande vår uppskattade salladsbuffé.
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden