Bild från VindhemFamiljen Jähkel äter en sista middag på Vindhem, imorgon seglar de söder över på jordklotet och de ska återvända om 10 år! Vi önskar er såklart all lycka!!!
Bild från VindhemKänns som en riktigt fin sallad med handskalade räkor, nobisdressing, avocado och Rosé - vecka!!
Toppar den med en skön Reggae-spellista... Så där skönt halvhögt så några blir lite irriterade och vi andra dansar!
Välkomna sa jag!
Kärlek M & J
Bild från VindhemKoka kaffe, vispa grädde, hotshot hotshot hotshot!!
Bartömmning delux!!
Tack för i år, det här var ironiskt nog de sista som serverades!
Kyssar från M & J
Bild från VindhemOhoj Sundsvall!!
Jag vill bara ge er ett litet heads up!
Om ni inte kan vara utan våran magiska fiskgryta i Vinter så kan ni bege er till vår fina huvudstad. Jag och Marcus som styrde köket i somras härjar nämligen på Patricia som köksmästare hela vinte
Bild från VindhemJulfest för för superpersonalen! Alla längtar vi till sommaren 2015. Snart guldklocka för "lillhörnan" som går in på 8e året hos oss!
Kärlek från
Mimmi, Jenny, Simone o Lillolle
Bild från VindhemVindhemsvänner!
Efter många turer är det då klart, det blev inte den första bilen men dock denna skönhet!
Imorgon rullar vi norröver och är så taggade!!!
Mindre än två veckor kvar nu tills vi öppnar Vindhem!
Och så småningom när värmen är här kommer ni
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden