Bild från Antik-Fiket B&BTAGETES TRIVS men TIMLE har tröttnat på att frysa och gå klädd i stövlar. TILLFÄLLIGT stängt i Antik-Fiket från måndag till och med torsdag.
Bild från Stuff & Mind Vintage Loppis & DesignKorköppnare för storkonsumenten...eller för den som vill framstå som lite extra proffsig när rödtjutet ska luftas.
Bild från Stuff & Mind Vintage Loppis & DesignStringhylla, tidstypiska galgar och en galonklädd klädhängare är obligatoriska attribut för varje sann retroälskare.
Bild från Tullsta B&BDenna sommar har vi haft gäster från Danmark, Schweiz, Holland, Japan, Estland, Finland och naturligtvis Sverige. Nytt för i år är att vi även kommer hålla öppet under vinterhalvåret. Varmt välkomna!
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden
Anmäl bilden